×

Oznámení

Please enter your DISQUS subdomain in order to use the 'Disqus Comments (for Joomla)' plugin. If you don't have a DISQUS account, register for one here

Veletrh »spielraum« nabídne možnost hrát si a stavět © MESSE DRESDEN

Drážďanské výstaviště MESSE DRESDEN připravilo na 3. a 4. listopad 2018 jeden opravdu skvělý víkend. A možná i s důvodem těšit se na Vánoce? Veletrh »spielraum« prezentuje ve čtyřech výstavních halách jedinečnou nabídkou renomovaných výrobců jako Playmobil, Lego, Zapf, Brio, Carrera, Nintendo a další. 

Magický svět obřích květin a jednorožců nebo hry pro celou rodinu v areálu nazvaném »Games For Families«. Člověče nezlob se, raději si vyzkoušej co nejvíce z pěti set deskových her, nebo si zkus ovládat dron či auto na dálkové ovládání. Nebo se ponoř do hravého světa Playmobilu a spol. Nebo se jdi vyřádit do ráje akčních her, abys večer po návštěvě Drážďan mohl příjemně unavený a šťastný padnout do postele a spát.

I v tomto roce představuje úspěšný a oblíbený sektor »Games For Families« na ploše 2000 čtverečních metrů široký sortiment dětských a pro rodiny s dětmi vhodných počítačových, konzolových a společenských her světoznámých značek jako Disney, Nintendo, Activision, Purple Hills, Astragon, Acer atd.

Na velkém rodinném hřišti společnosti Spielkonzept4u mohou návštěvníci veletrhu podle libosti vyzkoušet více než 500 nejnovějších i klasických společenských her. Přítomné hostesky a asistenti coby živé herní návody tzv. »Lebende Spielanleitungen« vysvětlují pravidla her a pomáhají s výběrem. A většinu her si bude možné i přímo na místě koupit u stánku firmy Capito.

Pro všechny malé i velké fanoušky kreativních stavebnic je k dispozici hřiště s 300 000 kostičkami stavebnice Lego. A rovněž velký areál značky PLAYMOBIL. Ideální veletrh pro všechny kreativní duše a dobrá příležitost s dětmi okouknout obrovské množství hraček a nechat se inspirovat při výběru vánočních dárků.

Hlavní informace o veletrhu ze světa her »spielraum«

KDY: 3.–4.11.2018

KDE: výstaviště Messe Dresden, Messering 6, 01067 Dresden

DOPRAVA: tramvaj č. 10 zastávka „Messering, HALLE 1“ | možnost parkování u areálu výstaviště na parkovacích plochách P1, P2 a P7 (parkovací místa pro postižené osoby jsou vyhrazena přímo před hlavním vchodem - Hauptfoyer- a před halou HALLE 1), parkovné 5 €/den (platí se při vjezdu)

PARKOVÁNÍ PRO ZÁJEZDOVÉ AUTOBUSY: parkoviště 2 / 2a Pieschener Allee | celodenní tarif 7 € (POZOR! Při placení je třeba u parkomatu stisknout ŽLUTÉ TLAČÍTKO pro volbu tarifu pro autobusy. K placení potřebujete euro-mince. Parkomat nevrací drobné!

VSTUPNÉ: 10 €/ 7,50 €, děti do tří let zdarma, děti 3-6 let 4 € | rodinná vstupenka pro dva dospělé a dvě děti do 14 let 25 € | rodinná vstupenka single pro jednoho dospělého a dvě děti do 14 let 15 €

www.messe-dresden.de (DE | EN) | www.spielraum-dresden.de (DE | EN) | www.drazdany.info/spielraum (CZ) | www.drezno.info/spielraum (PL)

Mapa: výstaviště MESSE DRESDEN

 

Německý text článku

Das coole Spiele-Wochenende in der MESSE DRESDEN | Ideal zur Vorweihnachtszeit präsentiert die „spielraum“ am 3. und 4. November 2018 in der MESSE DRESDEN ein verspieltes und buntes Angebotsspektrum aus der kreativen Welt der Spielideen. | Erlebt 4 Hallen pures Spielvergnügen mit namenhaften Herstellern wie z.B. Playmobil, Lego, Zapf, Brio, Carrera, Nintendo u.v.m. | Wir zaubern für Euch eine magische Welt mit Rieseneinhorn und Riesenblumen und Zauberei, zockt um die Wette bei Games for families, „ärgert“ euch nicht bei über 500 Brettspielen zum ausprobieren, fliegt und saust um die Wette mit Drohnen und RC-Autos, taucht ein in die Spielewelt von Playmobil und Co., lauscht gespannt Geschichten aus 1001 Nacht, tobt euch aus im großen Actionparadies, fallt abends müde und glücklich ins Bett im wunderschönen Dresden! | Das erfolgreiche Spiele-Event „Games For Families“ präsentiert wieder auf ca. 2000 qm eine große Vielfalt an kind- und familiengerechten Computer-, Konsolen und Gesellschaftsspielen von weltbekannten Ausstellern wie Disney, Nintendo, Activision, Purple Hills, Astragon, Acer u.v.m. | Auf der großen Familienspielfläche von Spielkonzept4u können die Messebesucher über 500 aktuelle und klassische Gesellschaftsspiele nach Herzenslust ausprobieren. "Lebende Spielanleitungen" erklären auf Wunsch jedes Spiel und helfen bei der Spieleauswahl. Und wenn Ihnen ein Spiel ganz besonders gut gefällt, haben Sie i. d. R. die Möglichkeit, dieses am Nachbarstand von Capito direkt zu kaufen. | Für alle kleinen und großen Fans des kreativen Bauens gibt es einen Spielbereich mit 300.000 Lego-Steinen sowie eine großes PLAYMOBIL Spieleareal. Seid kreativ, probiert gemeinsam aktuelle Spieltrends aus. Und so kurz vor Weihnachten findet sich bestimmt auch die eine oder andere Geschenkidee.